Katalóg technika a priemysel

Do katalógu a kategórie technika a priemysel vkladám stránky o technike, strojoch, priemyslu, stavebníctvo a iné….


Prechodové profily  – TOP

Ponúkame Vám prechodové profily, ktoré sú určené pre technické a estetické riešenie stavebných detailov v interiéri. Riešenie stavebných detailov pri podlahe alebo stene vo vašom dome, byte alebo kancelárií.
http://www.prechodoveprofily.sk

MELS s.r.o.  – TOP

MELS s.r.o. je mladá spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie. Zaoberáme sa výrobou jednoúčelových strojov a dopravníkových systémov, dopĺňanie bezpečnostných obvodov a zábran, zefektívňovanie výrobných procesov. http://www.mels.sk

Tryskacie materiály – TOP

Naša spoločnosť sa zameriava na predaj tryskacích materiálov ako aj poradenstvo v oblasti tryskania.
http://tryskanie.com

Praha elektrorevize

Provádím kompletní elektro revize bytů, revize elektro průmyslových objektů, čerpacích stanic PHM, hromosvodů, elektro revize trafostanic.

http://www.praha-elektrorevize.cz

Nová Šaca

Bytový dom Učňovská sa nachádza v zastavanom území mestskej časti Košice – Šaca nadväzujúcom na obytnú zónu. http://www.novasaca.sk

Fido.sk – kvalitné stavebné práce

Ponúkame výstavbu a rekonštrukciu domov a bytov, ale vykonávame aj rôzne ďalšie stavebné, výkopové, montážne a inštalačné práce.
http://www.fido.sk

Umelecké kováčstvo UKOVMI

Výroba a predaj kovaných brán, kovaných plotov, kovaných zábradlí, mreží, svietnikov, kovaného nábytku a bytových doplnkov. http://www.kovacstvo.sk

Slovkam – kamenarstvo Levice

V našej ponuke výrobkov a prác nájdete stavebnú architektúru, pomníkovú architektúru, ponuku dekoračných predmetov z prírodného kameňa a taktiež aj rôzny doplnkový tovar k pomníkom a údržbe kameňa.

http://www.slovkam.sk

Novostavby na kľúč

Staviame moderné rodinné domy a novostavby na kľúč. Naše domy sú murované, nízkoenergetické a majú prakticky vyriešený obytný priestor.

http://www.novostavbynakluc.sk

Vložkovanie komínov

Ponúkame frézovanie komínov, vložkovanie komínov, stavby komínov, nerezové komíny. Predaj maloobchod aj veľkoobchod. Predaj komínových fréz.
http://www.frezovanie-kominy.sk

Frézovanie komínov

Ponúkame frézovanie komínov, vložkovanie komínov, stavby komínov, nerezové komíny. Predaj maloobchod aj veľkoobchod. http://www.kominy-frezovanie.sk

AIR LIQUIDE SLOVAKIA, s.r.o.

Líder v predaji technických a špeciálnych plynov pre priemysel.
http://www.airliquide.sk

Mobilná Triedička Traserscreen DB-100

Mobilná triedička Traserscreen DB-100, preoseje 99% všetkých sypkých materiálov s výkonom až 120t materiálu za hodinu. Možnosť individuálnych úprav a návratnosť už do 1 roka.

http://traserscreen.com

AddCare s.r.o.

Spoločnosť AddCare s.r.o – STAVEBNÉ POVOLENIE NA KĽÚČ Vám ponúka služby v oblasti „inžinierska činnosť“. http://www.bizref.sk/stavebne-povolenie

Cofely

Cofely nabízí komplexní energetická řešení zahrnující projektové a energetické poradenství, elektroinstalace v průmyslu a energetice, technologie inteligentních budov, realizace investičních celků, inženýring.

http://www.cofely.cz

Stavebné práce Unio

Spoločnosť je stavebná firma, ktorá poskytuje širokú škálu činností: stavebné práce, stavba drevodomov, činnosť stavebného dozoru.
http://www.uniospol.sk

Rodinné domy, aktívne a pasívne

Výstavba nízkoenergetických a pasívnych rodinných domov na kľúč. Zbavte sa starostí a námahy s riešením Vášho nového domu.
http://www.murovany-dom.sk

Rekonštrukcie bytov a domov

Partia živnostníkov čo sa zaoberá kompletnými stavebnými prácami.  Dlhoročné skúsenosti a prax.
http://rekonstrukcie-bytov-domov.sk

Výťahy – servis, rekonštrukcia a opravy

Poskytujeme komplexný servis výťahov, rekonštrukciu a modernizáciu výťahov. Pomôžeme Vám nájsť technicky a finančne najlepšiu cestu k novému výťahu.
http://www.hmvytahy.sk

Glass Design

Návrh a realizácia na kľúč sklenených prvkov prevažne v interiéri. Sklenené samonosné zábradlia, sklenené bezrámové priečky, sklenené posuvné priečky, sklenené posuvné dvere, pochôdzne sklá, zrkadlá na mieru.

http://www.glassdesign.sk

TeplaPodlaha.eu – Topné rohože

Zajistime Vám zdravé a komfortní bydlení pomocí inteligentních a úsporných technologií. Zajistime Vám průmyslové ohřevy a ochrany potrubí.
http://www.teplapodlaha.eu

Stavba základové desky

Stavíme základové desky na zakázku, ať už je to standardní základová deska nebo základová deska na pilotech. http://www.stavba-zakladovedesky.net

Hrubé stavby

Hrubá stavba domu od naší firmy je ten správný základ pro další fáze Vašeho projektu.
http://www.hrube-stavby.net

Globaldom.sk – Všetko pre Váš dom

Ponúkame Vám široký výber služieb poskytovaných v oblasti stavebného priemyslu či už v konkrétnom regióne alebo na území celej Slovenskej republiky.
http://www.globaldom.sk

Bauhaus.sk

Naša stránka Vám pomôže zorientovať sa v množstve stavebných materiálov na trhu. Predstavíme Vám to najlepšie pre rekonštrukciu a stavbu domu, bytu.
http://www.bauhaus.sk

Časové a priemyselné relé

Predaj priemyselných a časových relé od renomovaných svetových výrobcov Relpol a Finder.
http://www.zeko.sk/sortiment/rele-casove-rele

Ekologické pelety – Pellets XL

Agropelety vyrábané z ekologicky trvalo obnoviteľných zdrojov – slama z obilnín. Použitím našich peliet dosiahnete najnižšie náklady na vykurovanie v súčasnosti.
http://www.pelletsxl.eu

Elektro – Klíma s.r.o.

Spoločnosť Elektro-klima má dlhoročné skúsenosti s projekciou, dodávkou, montážou a servisom v oblastiach klimatizácií, vzduchotechniky, ventilátorov a tepelných čerpadiel.
http://www.elektroklima.sk

Virtuse Energy

Virtuse Group je najväčším obchodníkom s emisnými kvótami v strednej Európe. Zaoberá sa emisným obchodovaním a poradenstvom, rovnako ako obchodovaním s elektrinou a plynom.
http://virtuse.sk

Stavby ELVO s.r.o. 

Stavebné a búracie práce – nátery, obklady, dlažby, zámkové dlažby, podlahy, stropy, priečky, izolácie podláh a priečok, sadrokartóny, výmena okien, zateplenia fasády, omietky, armovanie priečok, opravu a údržbu pre domy. http://www.stavbynitra.sk

Holz-consulting s.r.o.

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom peliet, brikiet, palivového dreva, predajom, montážou a servisom peletovacích kotlov a piecok zn. ECOFOREST.  
http://www.holzconsulting.sk

Predaj prírodného kameňa

Ťažba, spracovanie a predaj prírodného kameňa, obkladov, dlažieb, šlápakov, gabióny, murovací kameň, dlažobné kocky, formátovaný kameň.
http://www.kamen-obklady.sk

Inštaltech s.r.o. – Inštalačné technológie

Firma sa zaoberá širším spektrom práce, kde hlavne spadá zdravotechnika, vykurovanie, plyn, kanalizácia, demontáž a prevoz azbestu.
http://www.instaltechsro.sk

Ridera Stavební

Společnost s dlouhodobými zkušenostmi ve stavebnictví. Nabízíme výstavbu bytů, domů, hal, průmyslových a vodohospodářských staveb.
http://www.ridera-stavebni.cz

Kamenné materiály pre stavebné povrchy

Exkluzívne kamenné materiály pre všetky druhy pevných stavebných povrchov a doplnkový sortiment produktov pre ich realizáciu a údržbu.
http://www.kamennykoberec.com

CNM-aktívny bleskozvod

Firma zaoberajúca sa montážou,  revíziou a servisom aktívnych bleskozvodov, telekomunikačných systémov , elektromontáží a fotovoltaiky.
http://www.cnm-sro.sk

Kovový nábytok, úložné systémy

Metal design slovakia  je popredným výrobcom kovového nábytku.
http://www.metaldesign.sk

Drevodom, montované domy – GIT

Montované domy, drevodomy a realizácia a servis všetkých druhov striech s výrobou a montážou klampiarskych prvkov. http://www.git.sk

Navrhovanie bazénových komplexov

Návrh, projekcia, predaj, dodávka, montáž a servis bazénov, saun, prestrešení, wellness  a spa systémov. http://www.bazenovysvet.sk

Realizácie zo skla

V realizácií skla zabezpečujeme kompletnú dodávku a montáž celosklenených konštrukcií z bezpečnostného skla. http://lmmont.sk

Kompenzace účiníku – filtrace

Nabízíme kompenzace účiníku, kompenzační rozváděč, rozváděč, filtrace harmonických, harmonická analýza, power factor correction.
http://www.emcos.cz

TECHNOKOV

Ponúkame Vám spojovací materiál, zámky, brúsne – rezné kotúče, elektroinštalačný – vodoinštalačný materiál, stavebnú chémiu, farby, laky.
http://www.technokov.com

Apex-Arch – katalóg rodinných domov

Stránka architektov ponúkajúcich individuálne a katalógové projekty rodinných domov.
http://www.apex-arch.sk

Klimatizácie LG a Midea

Návrh, montáž a servis klimatizačnej techniky do bytov, rodinných domov, polyfunkčných budov i priemyselných priestorov. http://www.klimatizujeme.sk

Aironline – Všetko pre Váš vzduch!

Spoločnosť sa zameriava na predaj klimatizácií, lokálnych rekuperačných jednotiek, odvlhčovačov, zvlhčovačov. http://www.aironline.sk

Gabarrón – Pohodlné elektrické vykurovanie

Poskytujeme profesionálne poradenstvo s návrhom moderných a úsporných riešení elektrického vykurovania. http://www.gabarron.sk

Stingrea  – Liate podlahy

Spoločnosť stingrea s.r.o. sa špecializuje hlavne na realizáciu liatych podláh, injektáži a sanácií všetkých typov stavieb. http://www.stingrea.sk

Lanap – oceľové laná a technika

Lanap ponúka široký výber oceľových lán, techniky na prenášanie, kladky, navijaky a techniku pre bezpečnosť.
http://lanap.sk

Plotyplus výroba kovaných plotov

Plotyplus výrobná spoločnosť ktorá realizuje  kované ploty, brány, zábradlia, schody, prístrešky od návrhu po montáž,ďalšia výroba oceľové konštrukcie.
http://www.plotyplus.sk

Porez a predaj stavebného reziva, KVH, tatranský profil

MP-HOLZ porez a predaj stavebného reziva. Dovoz reziva. Ponúkame drevo na krov, krovy na mieru, hobľované rezivo, strešné laty, drevené hranoly.
http://www.mpholz.sk/sk

Techometal – výrobno obchodná spoločnosť

Techo-metal výrobná spoločnosť ktorá realizuje oceľové konštrukcie , zámočnícke práce, kovovýroba, zákazková výroba z kovu na mieru.
http://www.techometal.sk

Perfectia – zváranie ocele a antikoru

Perfectia, s.r.o. zvára oceľ a antikor, vyrába pre vás kvalitné zábradlia, schodištia, brány, vane a konštrukcie z ocele a z antikoru.
http://www.perfectiaslovakia.sk

Chemický nikl, to je Seven-K

Nabízíme povrchové úpravy materiálů formou chemického niklování. Chemický nikl je velmi dobrým povrchovým materiálem. http://www.seven-k.cz

Teplo v dome

Stránka zameraná na znižovanie energetickej náročnosti budov, zateplovanie domov, suchú výstavbu.
http://www.teplovdome.eu

Lisovacie kontajnery prodaj

Mobilné lisovacie kontajnery výroba a predaj, lisovacie prekladacie stanice.
http://www.ivp.cz/sk

Projektová a stavebná činnosť

Vykonávame pre klienta podľa jeho požiadaviek kompletné projekty stavieb na kľúč a to od investičného zámeru. http://www.atelierlo.eu

Klimatizacie s.r.o.

Spoločnosť Klimatizacie s.r.o. realizuje dodávku a montáž klimatizačných a vzduchotechnických a vykurovacích zariadení. http://www.klimatizacie.net

Jakama – Green Energy 

Jakama GE – projektovanie a realizácia fotovoltaických a veterných elektrární.
http://www.jakama-ge.sk
Pridané nové weby a eshopy
Menstruacne-pomocky.sk

menstruacne pomocky

Agent.sk

agentsk

Securitymagazin.sk

security magazin

Zoznamdlznikov.com

zoznam dlznikov

Pkgraphic.sk

pkgraphic

Bezodpadu.sk

bezodpadu

Veloportal.sk

veloportal

Vstavaneskrine.com

vstavane skrine

Goman.sk

goman

Modelkasabinov.sk

modelka sabinov

Happysmarty.sk

happy smarty

Olivovyextrakt.sk

olivovy extrakt

Target-skola.sk

target skola

Besenovaapartman.sk

besenova apartman