Katalóg technika a priemysel

Do katalógu a kategórie technika a priemysel vkladám stránky o technike, strojoch, priemyslu, stavebníctvo a iné….


Prechodové profily  – TOP

Ponúkame Vám prechodové profily, ktoré sú určené pre technické a estetické riešenie stavebných detailov v interiéri. Riešenie stavebných detailov pri podlahe alebo stene vo vašom dome, byte alebo kancelárií.
http://www.prechodoveprofily.sk

MELS s.r.o.  – TOP

MELS s.r.o. je mladá spoločnosť pôsobiaca v oblasti priemyselnej automatizácie. Zaoberáme sa výrobou jednoúčelových strojov a dopravníkových systémov, dopĺňanie bezpečnostných obvodov a zábran, zefektívňovanie výrobných procesov. http://www.mels.sk

Tryskacie materiály – TOP

Naša spoločnosť sa zameriava na predaj tryskacích materiálov ako aj poradenstvo v oblasti tryskania.
http://tryskanie.com

Praha elektrorevize

Provádím kompletní elektro revize bytů, revize elektro průmyslových objektů, čerpacích stanic PHM, hromosvodů, elektro revize trafostanic.

http://www.praha-elektrorevize.cz

Nová Šaca

Bytový dom Učňovská sa nachádza v zastavanom území mestskej časti Košice – Šaca nadväzujúcom na obytnú zónu. http://www.novasaca.sk

Fido.sk – kvalitné stavebné práce

Ponúkame výstavbu a rekonštrukciu domov a bytov, ale vykonávame aj rôzne ďalšie stavebné, výkopové, montážne a inštalačné práce.
http://www.fido.sk

Umelecké kováčstvo UKOVMI

Výroba a predaj kovaných brán, kovaných plotov, kovaných zábradlí, mreží, svietnikov, kovaného nábytku a bytových doplnkov. http://www.kovacstvo.sk

Slovkam – kamenarstvo Levice

V našej ponuke výrobkov a prác nájdete stavebnú architektúru, pomníkovú architektúru, ponuku dekoračných predmetov z prírodného kameňa a taktiež aj rôzny doplnkový tovar k pomníkom a údržbe kameňa.

http://www.slovkam.sk

Novostavby na kľúč

Staviame moderné rodinné domy a novostavby na kľúč. Naše domy sú murované, nízkoenergetické a majú prakticky vyriešený obytný priestor.

http://www.novostavbynakluc.sk

Vložkovanie komínov

Ponúkame frézovanie komínov, vložkovanie komínov, stavby komínov, nerezové komíny. Predaj maloobchod aj veľkoobchod. Predaj komínových fréz.
http://www.frezovanie-kominy.sk

Frézovanie komínov

Ponúkame frézovanie komínov, vložkovanie komínov, stavby komínov, nerezové komíny. Predaj maloobchod aj veľkoobchod. http://www.kominy-frezovanie.sk

AIR LIQUIDE SLOVAKIA, s.r.o.

Líder v predaji technických a špeciálnych plynov pre priemysel.
http://www.airliquide.sk

Mobilná Triedička Traserscreen DB-100

Mobilná triedička Traserscreen DB-100, preoseje 99% všetkých sypkých materiálov s výkonom až 120t materiálu za hodinu. Možnosť individuálnych úprav a návratnosť už do 1 roka.

http://traserscreen.com

AddCare s.r.o.

Spoločnosť AddCare s.r.o – STAVEBNÉ POVOLENIE NA KĽÚČ Vám ponúka služby v oblasti „inžinierska činnosť“. http://www.bizref.sk/stavebne-povolenie

Cofely

Cofely nabízí komplexní energetická řešení zahrnující projektové a energetické poradenství, elektroinstalace v průmyslu a energetice, technologie inteligentních budov, realizace investičních celků, inženýring.

http://www.cofely.cz

Stavebné práce Unio

Spoločnosť je stavebná firma, ktorá poskytuje širokú škálu činností: stavebné práce, stavba drevodomov, činnosť stavebného dozoru.
http://www.uniospol.sk

Rodinné domy, aktívne a pasívne

Výstavba nízkoenergetických a pasívnych rodinných domov na kľúč. Zbavte sa starostí a námahy s riešením Vášho nového domu.
http://www.murovany-dom.sk

Rekonštrukcie bytov a domov

Partia živnostníkov čo sa zaoberá kompletnými stavebnými prácami.  Dlhoročné skúsenosti a prax.
http://rekonstrukcie-bytov-domov.sk

Výťahy – servis, rekonštrukcia a opravy

Poskytujeme komplexný servis výťahov, rekonštrukciu a modernizáciu výťahov. Pomôžeme Vám nájsť technicky a finančne najlepšiu cestu k novému výťahu.
http://www.hmvytahy.sk

Glass Design

Návrh a realizácia na kľúč sklenených prvkov prevažne v interiéri. Sklenené samonosné zábradlia, sklenené bezrámové priečky, sklenené posuvné priečky, sklenené posuvné dvere, pochôdzne sklá, zrkadlá na mieru.

http://www.glassdesign.sk

TeplaPodlaha.eu – Topné rohože

Zajistime Vám zdravé a komfortní bydlení pomocí inteligentních a úsporných technologií. Zajistime Vám průmyslové ohřevy a ochrany potrubí.
http://www.teplapodlaha.eu

Stavba základové desky

Stavíme základové desky na zakázku, ať už je to standardní základová deska nebo základová deska na pilotech. http://www.stavba-zakladovedesky.net

Hrubé stavby

Hrubá stavba domu od naší firmy je ten správný základ pro další fáze Vašeho projektu.
http://www.hrube-stavby.net

Globaldom.sk – Všetko pre Váš dom

Ponúkame Vám široký výber služieb poskytovaných v oblasti stavebného priemyslu či už v konkrétnom regióne alebo na území celej Slovenskej republiky.
http://www.globaldom.sk

Bauhaus.sk

Naša stránka Vám pomôže zorientovať sa v množstve stavebných materiálov na trhu. Predstavíme Vám to najlepšie pre rekonštrukciu a stavbu domu, bytu.
http://www.bauhaus.sk

Časové a priemyselné relé

Predaj priemyselných a časových relé od renomovaných svetových výrobcov Relpol a Finder.
http://www.zeko.sk/sortiment/rele-casove-rele

Ekologické pelety – Pellets XL

Agropelety vyrábané z ekologicky trvalo obnoviteľných zdrojov – slama z obilnín. Použitím našich peliet dosiahnete najnižšie náklady na vykurovanie v súčasnosti.
http://www.pelletsxl.eu

Elektro – Klíma s.r.o.

Spoločnosť Elektro-klima má dlhoročné skúsenosti s projekciou, dodávkou, montážou a servisom v oblastiach klimatizácií, vzduchotechniky, ventilátorov a tepelných čerpadiel.
http://www.elektroklima.sk

Virtuse Energy

Virtuse Group je najväčším obchodníkom s emisnými kvótami v strednej Európe. Zaoberá sa emisným obchodovaním a poradenstvom, rovnako ako obchodovaním s elektrinou a plynom.
http://virtuse.sk

Stavby ELVO s.r.o. 

Stavebné a búracie práce – nátery, obklady, dlažby, zámkové dlažby, podlahy, stropy, priečky, izolácie podláh a priečok, sadrokartóny, výmena okien, zateplenia fasády, omietky, armovanie priečok, opravu a údržbu pre domy. http://www.stavbynitra.sk

Holz-consulting s.r.o.

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom peliet, brikiet, palivového dreva, predajom, montážou a servisom peletovacích kotlov a piecok zn. ECOFOREST.  
http://www.holzconsulting.sk

Predaj prírodného kameňa

Ťažba, spracovanie a predaj prírodného kameňa, obkladov, dlažieb, šlápakov, gabióny, murovací kameň, dlažobné kocky, formátovaný kameň.
http://www.kamen-obklady.sk

Inštaltech s.r.o. – Inštalačné technológie

Firma sa zaoberá širším spektrom práce, kde hlavne spadá zdravotechnika, vykurovanie, plyn, kanalizácia, demontáž a prevoz azbestu.
http://www.instaltechsro.sk

Ridera Stavební

Společnost s dlouhodobými zkušenostmi ve stavebnictví. Nabízíme výstavbu bytů, domů, hal, průmyslových a vodohospodářských staveb.
http://www.ridera-stavebni.cz

Kamenné materiály pre stavebné povrchy

Exkluzívne kamenné materiály pre všetky druhy pevných stavebných povrchov a doplnkový sortiment produktov pre ich realizáciu a údržbu.
http://www.kamennykoberec.com

CNM-aktívny bleskozvod

Firma zaoberajúca sa montážou,  revíziou a servisom aktívnych bleskozvodov, telekomunikačných systémov , elektromontáží a fotovoltaiky.
http://www.cnm-sro.sk

Kovový nábytok, úložné systémy

Metal design slovakia  je popredným výrobcom kovového nábytku.
http://www.metaldesign.sk

Drevodom, montované domy – GIT

Montované domy, drevodomy a realizácia a servis všetkých druhov striech s výrobou a montážou klampiarskych prvkov. http://www.git.sk

Navrhovanie bazénových komplexov

Návrh, projekcia, predaj, dodávka, montáž a servis bazénov, saun, prestrešení, wellness  a spa systémov. http://www.bazenovysvet.sk

Realizácie zo skla

V realizácií skla zabezpečujeme kompletnú dodávku a montáž celosklenených konštrukcií z bezpečnostného skla. http://lmmont.sk

Kompenzace účiníku – filtrace

Nabízíme kompenzace účiníku, kompenzační rozváděč, rozváděč, filtrace harmonických, harmonická analýza, power factor correction.
http://www.emcos.cz

TECHNOKOV

Ponúkame Vám spojovací materiál, zámky, brúsne – rezné kotúče, elektroinštalačný – vodoinštalačný materiál, stavebnú chémiu, farby, laky.
http://www.technokov.com

Apex-Arch – katalóg rodinných domov

Stránka architektov ponúkajúcich individuálne a katalógové projekty rodinných domov.
http://www.apex-arch.sk

Klimatizácie LG a Midea

Návrh, montáž a servis klimatizačnej techniky do bytov, rodinných domov, polyfunkčných budov i priemyselných priestorov. http://www.klimatizujeme.sk

Aironline – Všetko pre Váš vzduch!

Spoločnosť sa zameriava na predaj klimatizácií, lokálnych rekuperačných jednotiek, odvlhčovačov, zvlhčovačov. http://www.aironline.sk

Gabarrón – Pohodlné elektrické vykurovanie

Poskytujeme profesionálne poradenstvo s návrhom moderných a úsporných riešení elektrického vykurovania. http://www.gabarron.sk

Stingrea  – Liate podlahy

Spoločnosť stingrea s.r.o. sa špecializuje hlavne na realizáciu liatych podláh, injektáži a sanácií všetkých typov stavieb. http://www.stingrea.sk

Lanap – oceľové laná a technika

Lanap ponúka široký výber oceľových lán, techniky na prenášanie, kladky, navijaky a techniku pre bezpečnosť.
http://lanap.sk

Plotyplus výroba kovaných plotov

Plotyplus výrobná spoločnosť ktorá realizuje  kované ploty, brány, zábradlia, schody, prístrešky od návrhu po montáž,ďalšia výroba oceľové konštrukcie.
http://www.plotyplus.sk

Porez a predaj stavebného reziva, KVH, tatranský profil

MP-HOLZ porez a predaj stavebného reziva. Dovoz reziva. Ponúkame drevo na krov, krovy na mieru, hobľované rezivo, strešné laty, drevené hranoly.
http://www.mpholz.sk/sk

Techometal – výrobno obchodná spoločnosť

Techo-metal výrobná spoločnosť ktorá realizuje oceľové konštrukcie , zámočnícke práce, kovovýroba, zákazková výroba z kovu na mieru.
http://www.techometal.sk

Perfectia – zváranie ocele a antikoru

Perfectia, s.r.o. zvára oceľ a antikor, vyrába pre vás kvalitné zábradlia, schodištia, brány, vane a konštrukcie z ocele a z antikoru.
http://www.perfectiaslovakia.sk

Chemický nikl, to je Seven-K

Nabízíme povrchové úpravy materiálů formou chemického niklování. Chemický nikl je velmi dobrým povrchovým materiálem. http://www.seven-k.cz

Teplo v dome

Stránka zameraná na znižovanie energetickej náročnosti budov, zateplovanie domov, suchú výstavbu.
http://www.teplovdome.eu

Lisovacie kontajnery prodaj

Mobilné lisovacie kontajnery výroba a predaj, lisovacie prekladacie stanice.
http://www.ivp.cz/sk

Projektová a stavebná činnosť

Vykonávame pre klienta podľa jeho požiadaviek kompletné projekty stavieb na kľúč a to od investičného zámeru. http://www.atelierlo.eu

Klimatizacie s.r.o.

Spoločnosť Klimatizacie s.r.o. realizuje dodávku a montáž klimatizačných a vzduchotechnických a vykurovacích zariadení. http://www.klimatizacie.net

Jakama – Green Energy 

Jakama GE – projektovanie a realizácia fotovoltaických a veterných elektrární.
http://www.jakama-ge.sk
Pridané nové weby a eshopy
Escaperoompresov.sk

escaperoom presov

Staviameprevas.sk

staviame pre vas

Bestlook.sk

bestlook

Reolink.sk

reolink

Oleamo.sk

oleamo

Rakuskadrogeria.sk

rakuska drogeria

Revolo.sk

revolo

Ttranslate.sk

ttranslate

Autopozicovna-kosice.sk

autopozicovna kosice

Slovalux.sk

slovalux

Mobil24.sk

mobil 24

Easystart.sk

easy start

Drevko.sk

drevko

Domnabytok.sk

domnabytok

Obliecky.tvojsperk.com

obliecky tvojsperk